תואר שני במשאבי אנוש

מה לומדים?

התואר השני במשאבי אנוש מקיף  את מגוון תחומי העיסוק והידע הנדרשים לעוסקים בתחום משאבי האנוש או בתחומים משיקים. לפיכך, התוכנית מיועדת למעוניינים.ות להרחיב ולהעמיק את הידע ואת המיומנויות המקצועיות שלהם.ן, ולאלו החפצים להתקדם מקצועית במקום העבודה, להשתלב בארגונים גדולים, לאייש משרות בכירות בניהול ועוד.

התוכנית משלבת קורסים מעמיקים  ייחודיים ועדכנים העוסקים באתגרי הניהול עימם מתמודדים מנהלי.ות משאבי אנוש. תוכנית הלימודים מקנה ידע תיאורטי עדכני, מקצועי ויישומי בתחום משאבי אנוש ומציעה שילוב בין פרקטיקה בשדה לבין מחקר אקדמי מתקדם, במטרה להעשיר את הידע ואת המיומנויות המקצועיות שלכם.ן בתחום.

במהלך התואר, תחשפו  לקורסים תיאורטיים מתקדמים, המשלבים מחקרים עדכניים, ומודלים עכשויים (דוגמת קורס העוסק בעולם העבודה החדש, פוסט קורונה, או קורס העוסק בניהול אסטרטגי של משאבי אנוש), התנסות בסדנאות יישומיות (דוגמת פיתוח מיומנויות ניהול ומנהיגות, משאבי אנוש כמנוע לחדשנות, או שימוש בפיתוחים שונים של תוכנת האקסל, באמצעותם ניתן לנהל את ההון האנושי בארגון), ויחשפו לנושאים הרלוונטיים לעולם העבודה כיום (דוגמת ניהול משאבי אנוש של עובדים מבוגרים, או שיווק למנהלי משאבי אנוש). כמו כן, יוכלו הסטודנטים.ות להשתתף בפרקטיקום מעשי בהנחייתה של שרון עמית  (לשעבר סמנכ"לית משאבי אנוש "סלקום", וכיום בעלת חברה המתמחה בהובלת תהליכי שינוי בארגונים).

התוכנית מוכרת לצרכי הסמכה מקצועית על ידי העמותה "משאבי אנוש ישראל".

 

סגל ההוראה

הקורסים מועברים על ידי סגל הוראה בכיר מקצועי ומגוון הכולל אנשי אקדמיה מובילים בתחומם, וחלקם משמשים כמנהלים בכירים בתחום הייעוץ וה-HR.

 

על התוכנית

בתוכנית שני מסלולים: מסלול עם תזה ומסלול ללא תזה.

משך התוכנית: שנה אחת, לאורך שלושה סמסטרים רצופים (סמסטר א', סמסטר ב' וסמסטר קיץ)

ימי לימודים : רביעי (בין השעות 14.00-22.00. הלימודים מתקיימים בקמפוס)

                     שישי (בין השעות 8.00-14.00. הלימודים מתקיימים בזום)

*בנוסף ישנה חובת לימודי יסוד ביהדות לתואר שני על-פי תקנון האוניברסיטה.

*בכפוף לתקנון שכ"ל.

 

קבלה ורישום

תנאי הקבלה לתוכנית:

  • ממוצע 80 בתואר ראשון
  • ראיון קבלה
  • ניסיון תעסוקתי בתחום - יתרון
  • 2 המלצות: מאיש סגל אקדמי או ממנהל, בהתאם לפורמט המצורף, יש לשלוח למייל hr.ma@biu.ac.il
  • קורות חיים
  • בוגרי תואר ראשון שלא למדו משאבי אנוש או שלא למדו בפקולטה למדעי החברה ידרשו בקורסי השלמה, בהתאם לרקע האקדמי שלהם.ן. את קורסי ההשלמה יש לסיים בציון 78 ומעלה
  • למסלול תזה: ציון 85 ומעלה בשיטות מחקר וסטטיסטיקה בתואר הראשון

 

 

הנחיות להרשמה

להרשמה לשנה"ל תשפ"ד

 

 

צרו קשר

במייל או בטלפון 03-5317010